Dijital Baskı

Tüm Dijital Baskı Hizmetlerinizde Yanınızdayız.

Dijital baskı, bilgisayar ortamında kişinin tercihine uygun hazırlanan tasarımlar ve görsellerin kullanılacak malzeme üzerine hızlı bir şekilde baskı yapılmasıdır. Baskı hizmeti firması olarak dijital baskı çözümleri içerisinde yer alan tabela, branda, dış cephe giydirme, broşür, el ilanı gibi birçok ürünü sizlere en kaliteli ve hızlı şekilde üretmeye devam ediyoruz.

İç mekan dijital baskı

  • Mağaza vitrin çalışması,
  • Işıklı ışıksız fast food, restoran panosu,
  • Fotoğraf,
  • Poster.

Dış mekan dijital baskı

  • Vinil baskı,
  • Folyo baskı,
  • One way vision baskı,
  • Mesh dijital baskı,
  • Cast folyo dijital baskı,
  • Canvas baskı.

Dijital baskı ön üretim aşaması olmadığı için düşük maliyetli ve hızlı olur. Dijital baskı Uygun fiyatlı ve hızlı oluşu nedeniyle tercih edilmektedir. Yaklaşık 1 saat gibi bir süre içerisinde dijital baskı hizmeti yapılabiliyor. Dijital baskıda model sınırlamasının olmaması da tercih edilmesinin en büyük sebepleri arasında yer alıyor. Ayrıca dijital baskıda kâğıt sınırlaması yoktur, kumaşa dijital baskı veya deriye dijital baskı gibi birçok zemine dijital baskı yapılabilir.

Dijital baskı günümüz teknolojisinde hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır. Her insanın zamanı çok değerlidir. Dijital baskı tamda bu doğrultuda hizmet sunar. Hızlı pratik ve ekonomik baskı olması kişilerin ve kurumların tercih etmesinin bir numaralı sebebidir. Dijital Baskı Hizmeti ailesi olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarımlarımızı hazırlıyoruz ve istedikleri malzemeyi kullanarak dijital baskı yapıyoruz. 

Dijital Baskı Nedir?

Dijital baskı nedir kısaca tanımlayacak olursak; tasarımların çeşitli materyalleri üzerine bilgisayarlı ortamda özel dijital baskı makinelerinde üretilmesidir. Tekstilde dijital baskı nedir? Bu çalışmalar ise 2000’li yıllarda yaygınlaşan dijital baskı çalışmalarıdır. Sublimasyon kağıt veya direk kumaş üzerine uygulanır.

Dijital Baskı Makinası

Dijital baskı makinası ile elektronik ortamlarda hazırlanan tasarımlar ve fotoğraflar, gelişmiş baskı teknolojileri kullanılarak el değmeden, hızlı ve kaliteli bir şekilde hazırlanır. En son teknolojiler kullanılarak üretilen dijital baskı  makinası kullanan Baskı Hizmeti firması olarak sizleredigital baskı konusunda en iyi hizmeti sunma garantisini veriyoruz. Sizlerde rakiplerinizi geride bırakacak, gelişmiş teknolojiler ile üretilen dijital baskı makinası ile hazırlanan digital baskı hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dijital Baskı Çeşitleri

Dijital baskı çeşitleri ana şekilde iki alana ayrılır. İç mekan dijital baskı ve dış mekan dijital baskıdır. Dijital baskı çeşitleri kullanılan dijital baskı malzemeleri çeşitliliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Dijital baskı çeşitleri hakkında detaylı bilgi ve çalışmalar için sayfamızı ziyaret edebilir bizlerden bilgi sahibi olabilirsiniz.